HV73V1JTTD105G
Numer produktu DigiKey
2019-HV73V1JTTD105GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HV73V1JTTD105G
Opis
RES 1M OHM 2% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 MOhms ±2% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacyjne AEC-Q200, wysokie napięcie, odporne na wilgoć Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HV73V1JTTD105G Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacyjne AEC-Q200, wysokie napięcie, odporne na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)