HV733ATTE244J
Numer produktu DigiKey
2019-HV733ATTE244JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-HV733ATTE244JCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-HV733ATTE244JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HV733ATTE244J
Opis
RES 240K OHM 5% 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
240 kOhms ±5% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Napięcie wysokie, odporność na działanie wilgoci Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HV733ATTE244J Modele
Kategoria
Funkcje
Napięcie wysokie, odporność na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,122" (6,30mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)