HV732BRTTD6813F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
681 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Przeciwsiarkowe, wysokie napięcie Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HV732BRTTD6813F
Numer produktu DigiKey
2019-HV732BRTTD6813FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-HV732BRTTD6813FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-HV732BRTTD6813FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HV732BRTTD6813F
Opis
RES 681K OHM 1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Funkcje
Przeciwsiarkowe, wysokie napięcie
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)