HV732BRTTD3163D
Numer produktu DigiKey
2019-HV732BRTTD3163DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-HV732BRTTD3163DCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-HV732BRTTD3163DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HV732BRTTD3163D
Opis
RES 316K OHM 0.5% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
316 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Przeciwsiarkowe, wysokie napięcie Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)