HV732BRTTD2703F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
270 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Przeciwsiarkowe, wysokie napięcie Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HV732BRTTD2703F
Numer produktu DigiKey
2019-HV732BRTTD2703FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-HV732BRTTD2703FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-HV732BRTTD2703FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HV732BRTTD2703F
Opis
RES 270K OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)