HV731JTTD1743F
Numer produktu DigiKey
2019-HV731JTTD1743FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HV731JTTD1743F
Opis
RES 174K OHM 1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
174 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Napięcie wysokie, odporność na działanie wilgoci Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HV731JTTD1743F Modele
Kategoria
Funkcje
Napięcie wysokie, odporność na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)