HV731JRTTD223G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
22 kOhms ±2% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Przeciwsiarkowe, wysokie napięcie Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HV731JRTTD223G
Numer produktu DigiKey
2019-HV731JRTTD223GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-HV731JRTTD223GCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-HV731JRTTD223GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HV731JRTTD223G
Opis
RES 22K OHM 2% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Kategoria
Funkcje
Przeciwsiarkowe, wysokie napięcie
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)