CFS1/4CT52R221J
Numer produktu DigiKey
2019-CFS1/4CT52R221JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-CFS1/4CT52R221JCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CFS1/4CT52R221J
Opis
RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka węglowa
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
-450/ +350ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,067" x 0,126" (1,70mm x 3,20mm) (śr. x dł.)