404027K03P60BQRAF9LM
Numer produktu DigiKey
1608-404027K03P60BQRAF9LMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-404027K03P60BQRAF9LMCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-404027K03P60BQRAF9LMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
404027K03P60BQRAF9LM
Opis
CAP CER 3.6PF 7KV C0G 4040
Szczegółowy opis
3.6 pF ±0,1pF 7000V (7kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 4040 (1010 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,402" x 0,402" (10,20mm x 10,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,197" (5,00mm)