404023K00102JQRAF9LM | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 404023K00102JQRAF9LM |
Opis | CAP CER 1000PF 3KV C0G 4040 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1000 pF ±5% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 4040 (1010 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,402" x 0,402" (10,20mm x 10,20mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,197" (5,00mm) |