404023K00102JQRAF9LM
Numer produktu DigiKey
1608-404023K00102JQRAF9LMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-404023K00102JQRAF9LMCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-404023K00102JQRAF9LMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
404023K00102JQRAF9LM
Opis
CAP CER 1000PF 3KV C0G 4040
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 4040 (1010 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,402" x 0,402" (10,20mm x 10,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,197" (5,00mm)