404022K00512JQRAF9LM | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 404022K00512JQRAF9LM |
Opis | CAP CER 5100PF 2KV C0G 4040 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 5100 pF ±5% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 4040 (1010 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Wysoka jakość, niska strata, niemagnetyczny |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 4040 (1010 metryczne) |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,402" x 0,402" (10,20mm x 10,20mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,197" (5,00mm) |