404022K00512JQRAF9LM
Numer produktu DigiKey
1608-404022K00512JQRAF9LMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-404022K00512JQRAF9LMCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-404022K00512JQRAF9LMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
404022K00512JQRAF9LM
Opis
CAP CER 5100PF 2KV C0G 4040
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5100 pF ±5% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 4040 (1010 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata, niemagnetyczny
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
4040 (1010 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,402" x 0,402" (10,20mm x 10,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,197" (5,00mm)