2720YA500272KSTSYX
Numer produktu DigiKey
1608-2720YA500272KSTSYXTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-2720YA500272KSTSYXCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-2720YA500272KSTSYXDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2720YA500272KSTSYX
Opis
2720 SAFETY 500VAC X1/Y2 TUV CER
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2700 pF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R (2R1) Niestandardowy SMD
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
X1, Y2
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowy SMD
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,270" x 0,200" (6,86mm x 5,08mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,165" (4,20mm)