2720YA310123KJTSYX | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 2720YA310123KJTSYX |
Opis | 2720 SAFETY 310VAC X1/Y2 TUV CER |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.012 µF ±10% 310V~ Kondensatory ceramiczne X7R (2R1) Niestandardowy SMD |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Miękkie zakończenie |
Seria | Parametry znamionowe X1, Y2 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia Niestandardowy SMD |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,270" x 0,200" (6,86mm x 5,08mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,165" (4,20mm) |