2225Y1K00823KZT
Numer produktu DigiKey
1608-2225Y1K00823KZTCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-2225Y1K00823KZTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2225Y1K00823KZT
Opis
CAP CER 0.082UF 1KV 2225
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.082 µF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne 2225 (5763 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,248" (5,70mm x 6,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,157" (4,00mm)