2225Y1000560GFT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
56 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2225 (5763 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2225Y1000560GFT
Numer produktu DigiKey
2225Y1000560GFT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2225Y1000560GFT
Opis
CAP CER 56PF 100V C0G/NP0 2225
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
2225Y1000560GFT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,248" (5,70mm x 6,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)