2225Y1000474MDT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
0.47 µF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 2225 (5763 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2225Y1000474MDT
Numer produktu DigiKey
2225Y1000474MDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2225Y1000474MDT
Opis
CAP CER 0.47UF 100V X7R 2225
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
2225Y1000474MDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,248" (5,70mm x 6,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)