2225J0500105MDT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
1 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 2225 (5763 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2225J0500105MDT
Numer produktu DigiKey
2225J0500105MDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2225J0500105MDT
Opis
CAP CER 1UF 50V X7R 2225
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
2225J0500105MDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,248" (5,70mm x 6,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)