2225J0160560FCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
56 pF ±1% 16V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2225 (5763 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2225J0160560FCT
Numer produktu DigiKey
2225J0160560FCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2225J0160560FCT
Opis
CAP CER 56PF 16V C0G/NP0 2225
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
2225J0160560FCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2225 (5763 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,248" (5,70mm x 6,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)