222523K60470GQTAF9LM | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 222523K60470GQTAF9LM |
Opis | CAP CER 47PF 3.6KV C0G/NP0 2225 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 47 pF ±2% 3600V (3,6kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2225 (5763 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 222523K60470GQTAF9LM Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Tolerancja ±2% | Rozmiar / wymiar 0,224" x 0,248" (5,70mm x 6,30mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,165" (4,20mm) |