222523K60200GQTAF9LM
Numer produktu DigiKey
1608-1570-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1570-1-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1570-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
222523K60200GQTAF9LM
Opis
CAP CER 20PF 3.6KV C0G/NP0 2225
Szczegółowy opis
20 pF ±2% 3600V (3,6kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2225 (5763 metryczne)
Modele EDA/CAD
222523K60200GQTAF9LM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,248" (5,70mm x 6,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,165" (4,20mm)