222523K60101GQTAF9LM
Numer produktu DigiKey
1608-1586-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1586-1-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1586-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
222523K60101GQTAF9LM
Opis
CAP CER 100PF 3.6KV C0G/NP0 2225
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pF ±2% 3600V (3,6kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2225 (5763 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
222523K60101GQTAF9LM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata, niemagnetyczny
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
2225 (5763 metryczne)
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,248" (5,70mm x 6,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,165" (4,20mm)