2220YA250472KXTB16
Numer produktu DigiKey
1608-1433-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1433-1-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1433-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2220YA250472KXTB16
Opis
CAP CER 4700PF 250V X7R 2220
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Modele EDA/CAD
2220YA250472KXTB16 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
X1, Y2
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)