2220YA250472KSTSYX
Numer produktu DigiKey
1608-2220YA250472KSTSYXTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-2220YA250472KSTSYXCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-2220YA250472KSTSYXDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2220YA250472KSTSYX
Opis
CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220
Szczegółowy opis
4700 pF ±10% 250V~ Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Prąd stały aneks H, wilgotność aneks 3B zakończenia miękkie, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200, X1, Y2
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)