2220YA250103KXTB17
Numer produktu DigiKey
1608-2220YA250103KXTB17TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-2220YA250103KXTB17CT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-2220YA250103KXTB17DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2220YA250103KXTB17
Opis
CAP CER 10000PF 250V X7R 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Modele EDA/CAD
2220YA250103KXTB17 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
X2
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)