2220Y6300224JXT
Numer produktu DigiKey
2220Y6300224JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2220Y6300224JXT
Opis
CAP CER 0.22UF 630V X7R 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Modele EDA/CAD
2220Y6300224JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)