2220Y5000224JDT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.22 µF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2220Y5000224JDT
Numer produktu DigiKey
2220Y5000224JDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2220Y5000224JDT
Opis
CAP CER 0.22UF 500V X7R 2220
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
2220Y5000224JDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)