2220Y3K00181GCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
180 pF ±2% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2220Y3K00181GCT
Numer produktu DigiKey
2220Y3K00181GCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2220Y3K00181GCT
Opis
CAP CER 180PF 3KV C0G/NP0 2220
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
2220Y3K00181GCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)