2220Y1K00683KZT
Numer produktu DigiKey
1608-2220Y1K00683KZTCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-2220Y1K00683KZTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2220Y1K00683KZT
Opis
CAP CER 0.068UF 1KV 2220
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.068 µF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne 2220 (5750 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,157" (4,00mm)