2220Y1000474KDT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.47 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2220Y1000474KDT
Numer produktu DigiKey
2220Y1000474KDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2220Y1000474KDT
Opis
CAP CER 0.47UF 100V X7R 2220
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
2220Y1000474KDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)