2220Y1000155JDT
Numer produktu DigiKey
2220Y1000155JDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2220Y1000155JDT
Opis
CAP CER 1.5UF 100V X7R 2220
Szczegółowy opis
1.5 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Modele EDA/CAD
2220Y1000155JDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)