Ilustracja dla 2220J6300103JKT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2220J6300103JKT
Numer produktu DigiKey
1608-2220J6300103JKTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2220J6300103JKT
Opis
MLC
Szczegółowy opis
10000 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)