2220J5000154JDT
Numer produktu DigiKey
2220J5000154JDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2220J5000154JDT
Opis
CAP CER 0.15UF 500V X7R 2220
Szczegółowy opis
0.15 µF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Modele EDA/CAD
2220J5000154JDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)