2220J2500334JDT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.33 µF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2220J2500334JDT
Numer produktu DigiKey
2220J2500334JDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2220J2500334JDT
Opis
CAP CER 0.33UF 250V X7R 2220
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
2220J2500334JDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)