1825Y6K00471JXT
Numer produktu DigiKey
1825Y6K00471JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1825Y6K00471JXT
Opis
CAP CER 470PF 6KV X7R 1825
Szczegółowy opis
470 pF ±5% 6000V (6kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1825 (4564 metryczne)
Modele EDA/CAD
1825Y6K00471JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)