1825Y6300821JXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
820 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1825 (4564 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1825Y6300821JXT
Numer produktu DigiKey
1825Y6300821JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1825Y6300821JXT
Opis
CAP CER 820PF 630V X7R 1825
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1825Y6300821JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1825 (4564 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)