1825Y6300390KCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
39 pF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1825 (4564 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1825Y6300390KCT
Numer produktu DigiKey
1825Y6300390KCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1825Y6300390KCT
Opis
CAP CER 39PF 630V C0G/NP0 1825
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1825Y6300390KCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)