1825Y6300184JXT
Numer produktu DigiKey
1825Y6300184JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1825Y6300184JXT
Opis
CAP CER 0.18UF 630V X7R 1825
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.18 µF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1825 (4564 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1825Y6300184JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1825 (4564 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)