1825Y4K00271JXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
Similar
270 pF ±5% 4000V (4kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1825 (4564 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1825Y4K00271JXT
Numer produktu DigiKey
1825Y4K00271JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1825Y4K00271JXT
Opis
CAP CER 270PF 4KV X7R 1825
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1825Y4K00271JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)