1825Y1K50272FCT
Numer produktu DigiKey
1825Y1K50272FCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1825Y1K50272FCT
Opis
CAP CER 2700PF 1.5KV C0G 1825
Szczegółowy opis
2700 pF ±1% 1500V (1,5kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1825 (4564 metryczne)
Modele EDA/CAD
1825Y1K50272FCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)