1825Y1K20392FCT
Numer produktu DigiKey
1825Y1K20392FCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1825Y1K20392FCT
Opis
CAP CER 3900PF 1.2KV C0G 1825
Szczegółowy opis
3900 pF ±1% 1200V (1,2kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1825 (4564 metryczne)
Modele EDA/CAD
1825Y1K20392FCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)