1825Y1000474KXT
Numer produktu DigiKey
1608-1825Y1000474KXTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1825Y1000474KXTCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1825Y1000474KXTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1825Y1000474KXT
Opis
CAP CER 0.47UF 100V X7R 1825
Szczegółowy opis
0.47 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1825 (4564 metryczne)
Modele EDA/CAD
1825Y1000474KXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)