1825J2K00152JKT
Numer produktu DigiKey
1608-1825J2K00152JKTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1825J2K00152JKT
Opis
CAP CER AUTOMOTIVE
Szczegółowy opis
1500 pF ±5% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1825 (4564 metryczne)
Modele EDA/CAD
1825J2K00152JKT Modele
Kategoria
Funkcje
Napięcie wysokie
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C