1825J2000184JXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
0.18 µF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 1825 (4564 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1825J2000184JXT
Numer produktu DigiKey
1825J2000184JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1825J2000184JXT
Opis
CAP CER 0.18UF 200V X7R 1825
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1825J2000184JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)