1812Y6300822KET jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
8200 pF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1812Y6300822KET
Numer produktu DigiKey
1812Y6300822KET-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812Y6300822KET
Opis
CAP CER 8200PF 630V X7R 1812
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1812Y6300822KET Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)