1812Y6300222JAT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Similar
2200 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1812Y6300222JAT
Numer produktu DigiKey
1812Y6300222JAT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812Y6300222JAT
Opis
CAP CER 2200PF 630V C0G/NP0 1812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1812Y6300222JAT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)