1812Y6300184KST
Numer produktu DigiKey
1608-1812Y6300184KSTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812Y6300184KST
Opis
CAP CER AUTOMOTIVE
Szczegółowy opis
0.18 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
1812Y6300184KST Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)