1812Y6300153JET
Numer produktu DigiKey
1812Y6300153JET-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812Y6300153JET
Opis
CAP CER .015UF 630V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1812Y6300153JET Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)