1812Y5000822JDT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Similar
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
8200 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1812Y5000822JDT
Numer produktu DigiKey
1812Y5000822JDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812Y5000822JDT
Opis
CAP CER 8200PF 500V X7R 1812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1812Y5000822JDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)